facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 

Stacy Mitchell

 
 

 
Książki Autora
Stacy Mitchell
Hipermarkety opanowały handel na Zachodzie. Olbrzymie centra handlowe i międzynarodowe sieci w błyskawicznym tempie wyparły małe, lokalne sklepiki, zajmując nie tylko tereny na przedmieściach, ale również wkraczając do centrów miast i niszcząc istniejący tam wcześniej handel.
cena: 60,00 zł
 
 
 
 
 

Publikacje w magazynie "Polonia Christiana"
Uwaga świata zwrócona jest dziś na Polskę. Pisze o tym najnowszy numer magazynu "Polonia Christiana". Szczególnie katolicy bacznie obserwują wydarzenia w polskim Kościele a szeroko komentowanym wydarzeniem ostatnich dni stała się akcja "Różaniec do granic".
cena: 12,00 zł
 
 
 
 
Tematem głównym najnowszego numeru magazynu "Polonia Christiana" jest rewolucja. Tą pierwszą było z pewnością buntownicze działanie Marcina Lutra. Żniwo destrukcji, do której doprowadził w Kościele zbierane jest do dzisiaj. Jesienią mija 100 lat od wybuchu innej rewolucji – bolszewickiej. Doprowadziła ona do powstania państwa komunistycznego.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” ukazuje się w czasie, gdy niektórzy z nas cieszą się już z wakacyjnego odpoczynku. Nawet jeśli nie zaplanowaliśmy egzotycznych wojaży to jednak radość przysparza nam nawet ta myśl, że w lipcu i sierpniu możemy odpocząć… jak prawdziwi katolicy.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym numerze magazynu "Polonia Christiana" czytelnicy znajdą jak zwykle wiele interesujących artykułów. Tematy pomijane lub ignorowane przez wysokonakładowe media przedstawiają poczytni publicyści, historycy, specjaliści i dziennikarze.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym numerze "Polonii Christiana" m. in. o telewizji. Jaki wpływ na nas wywiera? Rozwija nas czy raczej zabija samodzielne myślenie?
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” poświęcony został objawieniom, które zmieniły oblicze świata.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W dobie kryzysu Kościoła wielu z nas coraz częściej zadaje sobie pytania o granice posłuszeństwa. Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” pomaga odpowiedzieć na wiele pytań, zadawanych dziś przez zatroskanych katolików.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Dlaczego Niemcy odsuwają się od Boga? Czy państwo niemieckie rozliczyło się ze swoją przeszłością oraz jak zmienia się stosunek niemieckich obywateli do imigrantów? Tematem przewodnim 52 numeru magazynu „Polonia Christiana” jest nasz zachodni sąsiad – Niemcy. O tym i o wielu innych ważnych sprawach mogą Państwo przeczytać w najnowszym numerze.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
„Trzy dni bez prądu to wystarczająco długo, aby padł transport, by zabrakło świeżej żywności, a w miastach zaczęły się problemy z wodą i wybuchły zamieszki” – mówi każdy preppers. Czy to jedynie teoretyczne rozważania, czy też realny scenariusz, na który każdy katolik powinien się przygotować? Nowy numer magazynu „Polonia Christiana” przyniesie garść pytań o przyszłość naszej cywilizacji w kontekście gwałtownej katastrofy, którą coraz częściej wieszczą współcześni twórcy filmów i literatury.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Dzisiaj – kiedy w związku ze zbiórką podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującej aborcji ważą się losy tysięcy nienarodzonych dzieci – głos naszych publicystów stanowi niezwykle cenne wzbogacenie debaty publicznej o prawdziwie katolicki i konserwatywny punkt widzenia.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Zawołanie z okładki odnosi się do wiodącego tematu najnowszego numeru, mianowicie – Konfederacji Międzymorza. Z jednej strony, jak pisze Jerzy Wolak, „Polska ma naturalny potencjał, polityczne możliwości, moralny obowiązek i misję od Boga, aby przyjąć na swe barki ciężar przywództwa” w obszarze między Adriatykiem, Bałtykiem a Morzem Czarnym. Jednak, jak zauważa Piotr Doerre, pojawia się oczywista wątpliwość, czy jako kraj pozbawiony przez ostatnie dwa stulecia podmiotowości i skazany na egzystowanie jako strefa buforowa pomiędzy Niemcami a Rosją, jest w stanie wybić się na niepodległość, stając się przywódcą bloku państw.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Do dyskusji o znaczeniu wydarzeń sprzed tysiąca lat swoje opinie dołączyli znani komentatorzy, m.in. profesor Krzysztof Ożóg, stwierdzając, że Mieszko I autentycznie uwierzył Ewangelii i diametralnie odmienił nie tylko własne życie, ale i życie całego narodu, którego fundamenty położył pod całe tysiąclecie.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Głównym tematem numeru jest żywo dyskutowana, niestety rzadko sensownie, kwestia imigracji muzułmanów do Europy. Nasi autorzy rozpatrują możliwe scenariusze i zagrożenia wynikające z lawinowego napływu obcych.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Choć tematem numeru jest współczesna polska szkoła, to bardzo dużo miejsca poświęcono także zbliżającej się październikowej sesji Synodu Biskupów w Rzymie – w naszym piśmie między innymi wstrząsające wywiady z kardynałem Raymondem L. Burke i arcybiskupem Janem Pawłem Lengą.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Głównym tematem najnowszego wydania są patologie i nadużycia, na których żeruje współczesna transplantologia.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Wiodącym tematem tego wydania jest dramatyczna sytuacja Kościoła na kilka miesięcy przed drugą częścią synodu ds. rodziny.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Głównym tematem numeru jest kryzys kobiecości, którego objawy dostrzegamy każdego dnia.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
„Mężczyznę Zachodu wykończyły dwudziestowieczne ideologie. Komunizm zabrał mu wolność, nazizm pozbawił go honoru, socjalizm ukradł mu odpowiedzialność, a konsumpcjonizm siłę. A na koniec, genderyzm odarł go z tożsamości” – tłumaczy Jerzy Wolak w tytułowym felietonie, który stanowi wstęp do dalszych analiz tego niepokojącego fenomenu. Grzegorz Kucharczyk i Kajetan Rajski temat kryzysu męstwa podjęli z dwojakiej perspektywy: znajdującego się obecnie w defensywie ojcostwa oraz problemów z identyfikacją, które stają się udziałem młodych, często dorastających jeszcze, mężczyzn. Wywiadów na temat formacji nowego pokolenia udzielili ks. Jacek Stryczek (prezes Stowarzyszenia „Wiosna”, duszpasterz ludzi biznesu) oraz Piotr Milczanowski i Lech Haydukiewicz (dyrektorzy Szkoły Podstawowej dla Chłopców „Wierchy” Stowarzyszenia STERNIK w Krakowie). Nie zabrakło również kobiecego punktu widzenia – o tym, kim współcześni mężczyźni często nie są, a kim powinni być, piszą Iwona Kucharska i Bogna Białecka.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Przewodnim tematem 41. numeru magazynu jest muzyka rockowa i jej związki z satanizmem. - Obserwowana od kilku lat wzmożona erupcja treści satanistycznych to owoc długiego procesu swoistej diabelskiej inkulturacji, czyli stopniowego a konsekwentnego nasączania zachodniej kultury piekielną doktryną, praktyką i liturgią. Jeżeli obecnie szokują nas artyści, którzy ucharakteryzowani na rozkładające się zwłoki piją na scenie krew, to nie zapominajmy, że przez pół wieku pieczołowicie drogę im przygotowywał i ścieżki niestrudzenie prostował Legion poprzedników, których piosenki nucimy dziś do snu dzieciom – pisze Jerzy Wolak. O satanizmie przenikającym do kultury masowej piszą i mówią także Mathias von Gersdorff, Valdis Grinsteins i Grzegorz Kasjaniuk. Nie zabrakło również pogłębionej analizy wydarzeń związanych z głośnym watykańskim synodem do spraw rodziny. W wywiadzie mówi o tym biskup Athanasius Schneider. - Kościołowi i światu pilnie potrzeba nieustraszonych i szczerych świadków całej prawdy na temat przykazań oraz woli Boga; całej prawdy na temat tego, co Chrystus mówił o małżeństwie. Dzisiejsi kościelni faryzeusze i uczeni w Piśmie, którzy piastując urzędy biskupie i kardynalskie, w episkopalnych szatach palą kadzidło przed neopogańskimi bożkami ideologii gender oraz konkubinatu, nikogo nie przekonają do gorliwej wiary w Chrystusa oraz gotowości oddania za Niego życia – podkreśla duchowny w rozmowie z Izabellą Parowicz. Ponadto w numerze prezentujemy wywiad z księdzem Dariuszem Oko, laureatem nagrody ks. Piotra Skargi. - Kto dziś akceptuje homoseksualizm, jutro będzie zmuszony zaakceptować kazirodztwo. Taka jest dynamika tego myślenia – mówi ksiądz profesor. Zachęcamy również do lektury ciekawej analizy pt.: „A jeśli Izrael przestanie istnieć?”. Na tezy w niej zawarte nowe światło rzuca swoisty medialny spektakl towarzyszący niedawnemu otwarciu Muzeum Żydów Polskich w Warszawie. W magazynie „Polonia Christiana” nie mogło oczywiście zabraknąć również przypomnienia dziedzictwa cywilizacji chrześcijańskiej oraz prawdy, dobra i piękna – takich tekstów nie przeczytają Państwo w żadnym innym piśmie!
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym numerze magazynu „Polonia Christiana” publicyści przypominają między innymi sprawę nierozliczonego grzechu wielkiego rabunku własności prywatnej, jakim była tak zwana reforma rolna z września 1944 roku. Autorzy pochylili się również nad problemem praktycznej niewiary katolików w realną obecność Pana Jezusa w konsekrowanej Hostii.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Publicyści magazynu piszą o konieczności powrotu Króla na polski tron, o świętości monarchów oraz o praktycznych powodach jej przewagi nad innymi ustrojami, w tym nad demokracją.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W tym numerze redakcja postanowiła podsumować 25-lecie III RP, zapraszając do tego m.in. Grzegorza Brauna i Stanisława Michalkiewicza. Tematem okładkowym pisma jest natomiast pogardzane dziś wciąż w naszym rozbrojonym kraju prawo do obrony.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Ilu z nas zastanawia się nad tym, co naprawdę stało się 1 maja 2004 roku i jak wyglądałaby dziś Polska, gdyby pozostała wówczas poza Unią? Nic nie wskazuje też, by miała się rozpocząć jakaś ożywiona debata publiczna, podczas której zadano by fundamentalne pytanie: czy Polska skorzystała, czy też nie na obecności w Unii – zauważa w artykule „Dekada pod rządami Brukseli” Piotr Doerre. Dodaje przy tym, że to właśnie „Polonia Christiana” chce taką debatę sprowokować i stąd też obecność na łamach magazynu cyklu artykułów o polskiej dziesięciolatce w Unii. Cyklu, który będzie kontynuowany w następnych numerach.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Tematem przewodnim numeru dwumiesięcznika jest stulecie Wielkiej Wojny, czyli setna rocznica wybuchu pierwszej wojny światowej.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Teologia wyzwolenia największe sukcesy odniosła wśród części kleru i wiernych Ameryki Łacińskiej. Czytelnikowi „Polonii Christiana” historię tego inspirowanego marksizmem nurtu teologii przedstawiają m.in. pochodzący z tego rejonu świata Luiz Sérgio Solimeo, Julio Loredo i Jose Antonio Ureta.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W 34. numerze magazynu autorzy zauważają wielką skalę fascynacji żołnierzami niepodległościowego podziemia wśród młodych ludzi. Na stronach „Polonia Christiana” poruszono także kwestię tragedii egipskich Koptów oraz problem byłych i obecnych księży, znanych głównie z tego, że krytykują Kościół.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym 33 numerze autorzy pisma wzywają do obrony rodziny, przeciwko której toczy się nieustająca wojna! W numerze m.in. poruszający wywiad z ks. Dariuszem Oko, który po opisaniu tzw. homoherezji otrzymuje pogróżki.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
O coraz silniejszych naciskach homoseksualnego lobby mówi również w rozmowie z dziennikarzami „PCh” arcybiskup San Francisco - Salvatore Cordileone. Metody działania rewolucji genderowej oraz jej skutki mogą Państwo przybliżyć sobie również dzięki lekturze tekstów „Wolność dyskursu na celowniku homolobby” i „Homorewizjonizm historyczny”.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W kontekście wyjątkowego momentu, w jakim znalazł się Kościół i cały świat skupiony wokół wiary w Jezusa Chrystusa, autorzy magazynu dokonują diagnozy współczesnej cywilizacji. Do jednego z kluczowych momentów w historii chrześcijaństwa odwołuje się przewodni temat numeru: „Odrzucone dziedzictwo Konstantyna”.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym, 30. numerze magazynu „Polonia Christiana” podjęliśmy temat polskich powstań wyzwoleńczych. Jerzy Wolak, w przewrotnie zatytułowanym artykule „Powstanie co miesiąc”, zastanawia się nad fenomenem naszej narodowej gotowości do rewolty.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Temat numeru to „Piętno faszyzmu” – najpopularniejsza w polskim dyskursie forma manipulacji i dyskredytacji przeciwnika, którą posługują się nie tylko skrajnie lewicowi działacze partyjni, ale również dziennikarze „mainstreamowych” mediów. Najświeższego, rodzimego przykładu takich działań dostarcza sprawa Marszu Niepodległości
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W październiku mija pół wieku od początku obrad Soboru Watykańskiego II. Jak ocenić tę najdonioślejszą i najbardziej brzemienną w skutkach XX-wieczną reformę Kościoła? Na to oraz wiele innych pytań staramy się odpowiedzieć w najnowszym, 28. numerze dwumiesięcznika „Polonia Christiana”.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Tematem głównym 27. numeru „Polonia Christiana” jest „Inwazja nowych barbarzyńców” – zgubne zjawisko skupienia się na cielesności i związanej z nią erotyce.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Najnowszy numer magazynu porusza sprawy aktualne i ważne dla Polski, Europy i świata. Piszemy o wielce prawdopodobnym rozpadzie unijnego projektu
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Świat Zachodu zbudowany na fundamencie prawdy, dobra i piękna zalewa dziś wszechogarniające kłamstwo, zło i brzydota. Zmasowany atak „ciemnej strony mocy” uderzył w miejsce najwrażliwsze
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Gromada szarlatanów zbija pokaźny kapitał na naiwności tych, którzy dali się nabrać na bajki o rychłym końcu świata. Datę jego kresu da się rzekomo wyliczyć na postawie prastarych kalendarzy, układu gwiazd, przepowiedni, fusów i popiołu – wierzy w to, zwłaszcza na laickim Zachodzie coraz więcej osób, w myśl niezawodnej prawdy,
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Imponujący wzrost gospodarczy, ekonomiczna ekspansja nie tylko we własnym regionie, ale niemal na całym świecie, wszechobecny już slogan „Wyprodukowano w Chinach” to niepodważalne fakty. Ale marka „Made in China” ma również inną twarz: złowieszczą i zbrodniczą, a przy tym skutecznie skrywaną przez globalny PR, zamykający usta światowym potęgom, „broniącym demokracji” tylko tam, gdzie zwietrzyć można intratny biznes. W tym przypadku jednak wielkie profity zgarniać mogą one tylko przymykając oczy na to drugie, barbarzyńskie oblicze Państwa Środka – i skwapliwie to czynią. A jakie naprawdę są dzisiejsze Chiny? Przeczytać o nich możemy w najnowszym numerze dwumiesięcznika „Polonia Christiana”. Jeszcze w latach 80. satanizm był w Polsce zjawiskiem identyfikowanym jednoznacznie negatywnie. Rodzącej się na zupełnym społecznym marginesie subkultury nie broniła nawet reżimowa propaganda. Na dzisiejszym etapie wojny z chrześcijańską cywilizacją jawnie antyklerykalna partia zdobywa u nas znaczącą sejmową reprezentację, czciciele diabła wkraczają na popkulturowe salony, a drwiny z katolicyzmu i bluźnierstwa stają się wręcz często „biletem wstępu” do klubu uznanych i promowanych przez medialny mainstream. Jak wobec tych zjawisk powinni zachowywać się katolicy? A w jaki sposób kolejne, znane z historii rewolucje ukazywały swe sataniczne oblicza? O tym, obszernie, w otwierającym 23. numer „PCh” dziale Cywilizacja. Polonia Christiana” nie byłaby sobą bez Dziedzictwa Europy i Korzeni Polskości. Tym razem przeczytamy m.in. o Kresach, sarmackiej świątyni, polskiej szabli, rodzimym „Santiago de Compostela”, Valticach i Lednicach…
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Najnowszy, wrześniowo-październikowy numer „Polonia Christiana” w dużej mierze poświęciliśmy edukacji, przede wszystkim w polskim wydaniu na przestrzeni ostatnich lat.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Kibicujemy Węgrom! Na Węgrzech dokonuje się niezwykły eksperyment. Fidesz Victora Orbána podejmuje oto próbę odnowy, a właściwie całkowitej odbudowy państwa na skalę niespotykaną w naszej części Europy, dotkniętej najpierw tragediami XX wieku, z półwieczem niewoli komunistycznej na czele, później zaś procesem demoliberalnego gnicia.(…) Przy wszystkich słabościach projektu Orbána, próbującego wszak się zmieścić w szeroko pojmowanym „demokratycznym konsensusie”, nie sposób szczerze i otwarcie mu nie kibicować
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Na nowe wieści z frontów cywilizacyjnej walki o kształt współczesnego świata zaprasza po raz kolejny redakcja dwumiesięcznika „Polonia Christiana”! Autorzy krakowskiego pisma opisują w jego majowo-czerwcowym, dwudziestym już numerze m. in. zainspirowany serią światowych katastrof nowy spór o ingerencje Stwórcy w dzieje ludzkości, fakt zdecydowanego opowiedzenia się za ochroną życia ludzkiego przez setki tysięcy Polaków, a także agresywne postępy homorewolucji.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
O dziedzictwie I Rzeczpospolitej, jej potędze, chwale, tradycji, niewykorzystanych szansach i czarnej legendzie traktuje główny temat najnowszego numeru „Polonia Christiana”. Obok dobrze znanego, również z łamów krakowskiego dwumiesięcznika, wspomnianego piewcy Sarmacji, piszą o niej zajmująco między innymi prof. Ryszard Legutko, Grzegorz Braun i prof. Grzegorz Kucharczyk.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Najnowszy numer „Polonia Christiana”, poświęcony jest w znacznej części demograficznej zapaści świata zachodniego (w tym Polski), a także europejskiej ekspansji muzułmanów. Niestety, dane i wskaźniki dotyczące urodzeń nie pozostawiają zbyt wielu wątpliwości co do rezultatów wspomnianej batalii ludnościowej i kulturowej.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Coraz powszechniejsza komunikacja przez Internet, wirtualne fora dyskusyjne, niebywała popularność i rozwój portali typu Facebook czy Nasza Klasa – wszystkie te zjawiska stały się polem badania dla socjologów, antropologów, medioznawców.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Jedna z najcenniejszych chrześcijańskich relikwii, ponownie wystawiona niedawno na widok publiczny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem pielgrzymów. Z wielu krajów świata zdążali oni do turyńskiej katedry, by oddać cześć Całunowi, który przed niespełna dwoma tysiącami lat spowijał ciało Zbawiciela.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Niedawna katastrofa prezydenckiego samolotu, na pokładzie którego poniosło śmierć wiele wybitnych postaci polskiego życia publicznego nie tylko przyniosła nam – po raz kolejny w ostatnich latach - narodową żałobę i pełne troski pytania o polityczną przyszłość naszego państwa.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Jaki jest stan moralny i techniczny Wojska Polskiego? Czy dobry chrześcijanin powinien być sympatykiem pacyfizmu? Na te i podobne pytania znajdziemy odpowiedź w najnowszym, 13. numerze dwumiesięcznika „Polonia Christiana”.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Co się stało i stanie w przyszłości z Francją, przed wiekami ostoją chrześcijaństwa, krajem stanowiącym wzór dla innych? U źródeł powstania państwa, którego potęga i splendor nieodłącznie wiązały się przez wieki z katolicyzmem, stały heroiczne akty wiary. Kolejne krwawe i bezbożne rewolucje przyniosły autodestrukcję Francji, którą zabijały i zabijają nie gwałtowne napaści z zewnątrz, lecz siły odśrodkowe. Procesowi stopniowego samobójstwa „dawnej, dobrej Francji” poświęcone jest Dossier najnowszego, dwunastego numeru „Polonia Christiana”.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
150-lecie sformułowania przez Karola Darwina tzw. teorii ewolucji stało się okazją z jednej strony do świętowania przez jej zwolenników (różnej maści piewców światopoglądu materialistycznego).
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Z lektury najnowszego, 10. numeru dwumiesięcznika „Polonia Christiana”czytelnik pozna prawdziwą historię Inkwizycji.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Głównym tematem dwumiesięcznika „Polonia Christiana” (nr 9, lipiec-sierpień 2009) jest tym razem komunizm.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym numerze czasopisma "Polonia Christiana" o problemie polityków deklarujących się jako katolicy, a nie przestrzegających zasad wiary w działalności publicznej mówią wywiady z ks. abp. Raymondem L. Burke’m oraz z ks. abp. Josephem Naumannem.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Czy Rosja się nawróciła? – to pytanie, jakie zadali sobie autorzy kolejnego, siódmego już numeru dwumiesięcznika „Polonia Christiana”.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Trwająca od sierpnia 2008 r. eskalacja przemocy w Indiach – profanacji świątyń, morderstw, gwałtów, tortur – stała się dla autorów pisma przyczynkiem do analizy sytuacji chrześcijan w azjatyckich państwach zdominowanych przez hinduizm i islam.
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
Głównym tematem kolejnego numeru „Polonia Christiana” jest wojujący laicyzm – ten sam, którego heroldowie i żołdacy obecnie próbują zmarginalizować Kościół katolicki, skoro, póki co nie ma wciąż warunków do jego fizycznej likwidacji wzorem rewolucjonistów francuskich, czy sowieckich komunistów
cena: 10,00 zł
 
 
 
 
 
 


Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo