facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Egzorcysta nr 38

Egzorcysta nr 38

cena: 10,00 zł   7,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Wiemy, że ludzie, którzy targnęli się na własne życie, zwykle nie odczuli miłości – a więc nie otrzymali też pomocy – ze strony innych. Brak miłości prowadzi zaś do śmierci, nie do życia – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do październikowego numeru.
Cobain pochodził z irlandzkiej, tradycyjnie katolickiej rodziny. W filmie jedyną osobą, która wspomina go z autentyczną miłością, jest jego ciotka. Ona nie ma wątpliwości – jeśli to wszystko ma mieć jeszcze jakiś sens, los Kurta musi być teraz przestrogą dla młodych ludzi – podkreśla w swoim artykule Grzegorz Kasjaniuk.
Mój tata był alkoholikiem. Często mówił, że widział diabły siedzące w kątach pokoju. Nocami chodził po cmentarzu. Nie przestępował progu kościoła. Z opowieści mamy wiem, że wiele razy chciał zamordować swoją rodzinę… Kiedy miałam 4 lata, popełnił samobójstwo. Byłam pierwszą osobą, która go znalazła – wyznaje Jolanta w poruszającym świadectwie.
Ponadto w numerze m.in. o ocalonym przez Maryję bł. Edmundzie Bojanowskim, a także o propozycji Arabii Saudyjskiej dotyczącej uchodźców z ogarniętego wojną Bliskiego Wschodu.
 
 
TAGI:   #promocja  
 
OSOBY, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT KUPIŁY RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo