facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Egzorcysta nr 46

Egzorcysta nr 46

cena: 10,00 zł   7,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
 Fakt cudownego zachowania ciał wielu świętych Kościoła katolickiego od zepsucia i gnicia jest odczytywany przez teologów jako zapowiedź powszechnego zmartwychwstania umarłych. Symptomatyczne jest to, że są to ciała osób, które już za życia ziemskiego tak bardzo kochały Chrystusa, iż pragnienie nieba przeważyło nad przywiązaniem do ziemi – podkreśla Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do czerwcowego numeru.

Wraz z przyjmowaniem lekarstw homeopatycznych pojawili się ludzie, którzy proponowali mi różne zabiegi, zioła, kosmetyki dopełniające terapię. (…) Wyliczę to, co działo się z moim organizmem: 1. następowały skurcze grup mięśni nóg widziane gołym okiem (początkowo przynosiły mi ulgę w cierpieniu); 2. miałam uczucie omdlewania; 3. po użyciu kremu pojawiło się uczulenie na twarzy; 4. obecny był kilkutygodniowy ból wątroby; 5. występowała nasilająca się przeczulica (nie można było dotknąć mojej skóry, ponieważ mnie bolała); 6. polineuropatia stóp i dłoni (uczucie, jakbym została podłączona do prądu); 7. bóle wszystkich nerwów, mięśni i kości (zwłaszcza kręgosłupa) nasilające się do ostrego ataku, który zakończył  moją „terapię” – swoje doświadczenia z homeopatią opisuje Hanna.

Bogusław Kwiatkowski w wywiadzie dla naszego miesięcznika stwierdza: Z całą pewnością zachowanie ciała nie jest dowodem świętości (…). Jednak świętości nie zaprzecza też rozkład ciała. Świętymi nie są wyłącznie ludzie, których ciała nie uległy rozkładowi po śmierci. Na pewno takie przypadki mogą skłaniać do przemyśleń na temat własnej drogi do Boga.

Grzegorz Górny w artykule „Przyobleczeni w niezniszczalność” przedstawia postać Nazzareno Gabriellego, uchodzącego za najwybitniejszego na świecie specjalistę od konserwowania i balsamowania ludzkich zwłok: Nie ma nikogo drugiego na kuli ziemskiej, kto miałby tak częsty kontakt z ciałami świętych i błogosławionych. Wśród kilkudziesięciu przypadków, nad którymi pracował od 1975 r., znajdują się m.in. św. Alojzy Orione (1981), św. Kamil de Lellis (1984), kardynał Josyf Slipyj (1986), św. Klara z Asyżu (1986), św. Urszula Ledóchowska (1989), św. Jan od Krzyża (1992), bł. Jan XXIII (2001), św. Ojciec Pio (2008), bł. Pier Giorgio Frassati (2008). Rzymski naukowiec uczestniczył w ekshumacjach, a następnie konserwowaniu lub balsamowaniu ich ciał

Ponadto w numerze m.in. o objawieniu Maryi w Salcie, ks. Władysławie Bukowińskim, który nie dał się zranić złem, a także o nieznanych okolicznościach towarzyszących poczęciu się nowego życia. Zamieszczamy też odpowiedź na pytanie, czy medycyna św. Hildegardy z Bingen stanowi zagrożenie duchowe?

 
 
TAGI:   #promocja  
 
OSOBY, KTÓRE KUPIŁY TEN PRODUKT KUPIŁY RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo