facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Egzorcysta nr 40

Egzorcysta nr 40

cena: 9,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Chrześcijanie nie mogą kierować się w swoich życiowych wyborach przesłankami pochodzącymi z niejasnych źródeł. Powinni swoje sprawy zawierzyć Bożej Opatrzności i postępować zgodnie z wolą Bożą, która nie ogranicza człowieka w żadnych decyzjach – stwierdza Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do grudniowego numeru.


Jolanta Krasnowska-Dyńka w tekście „Pułapka horoskopów” wskazuje: Większość ludzi chętnie wierzy we wszystko, co stawia je w pozytywnym świetle. Dlatego jeśli horoskop zawiera informacje o tym, że ktoś ma „niewykorzystane zdolności”, że jest „niezależny w myśleniu” albo „ma złożoną osobowość”, spotka się to z jego intuicyjną zgodą. Nikt nie zastanawia się, że „niewykorzystane zdolności” to fraza, którą można zastosować w odniesieniu do każdego człowieka.


Dr Roman Zając w artykule „Czy narodzenie Jezusa było zapisane w gwiazdach?” przytacza znamienne słowa św. Augustyna: Gwiazda, którą widzieli magowie, nie rządziła Chrystusem narodzonym w ciele, ale dawała świadectwo. Nie dlatego Chrystus się narodził, że ona zaświeciła, ale dlatego ona zaświeciła, że Chrystus się narodził.


Ponadto w numerze m.in. o nienawiści neopogaństwa do chrześcijaństwa, o nawróceniach muzułmanów na chrześcijaństwo, a także o Roku Miłosierdzia.

 
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo