facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Miesięcznik Egzorcysta nr 41

Egzorcysta nr 41

cena: 10,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Połączenie wiary w nadzwyczajne możliwości człowieka, tworzącego nowoczesne technologie, z wierzeniami w ukryte siły kosmiczne, które człowiek może oswoić i nad którymi może zapanować, stworzyło swoisty konglomerat wierzeń techniczno-magicznych, mających wiele wspólnego z okultyzmem – wskazuje Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do styczniowego numeru. I dodaje: Fenomen UFO i teorie próbujące doszukiwać się we wpływach demonicznych przenikania do naszej rzeczywistości przybyszy z innego świata okazują się formą oszustwa złych duchów, które wykorzystują ludzką ciekawość i grzech niewierności wobec Boga.

 

Siła, która ukrywa się za UFO, posiada gigantyczną możliwość manipulowania ludzką psychiką. Okazuje się, że osoby, które zetknęły się z UFO, doznają traumy. Często prowadzi ona do rozstrojów psychicznych, a nawet do samobójstw. Wiele kontaktów z UFO kończyło się nie tylko szokiem, ale wręcz śmiercią – podkreśla Arkadiusz Miazga w tekście „Niebezpieczne spotkania z UFO”, w którym zamieszcza też szereg opisów spotkań ludzi z „obcymi”.

 

Spotkania z UFO dotyczą głównie zlaicyzowanych środowisk Ameryki Północnej. Środowiska te często nie mają klucza do prawidłowego zrozumienia natury zjawisk, jakich doświadczają. Widzenie i przeżywanie przez takich ludzi czegoś niezwykłego budzi ich skojarzenia, które biegną torem wyznaczanym przez kulturę popularną. Jest ona im zresztą dobrze znana. Ich myśl zostaje zawężona do pasażera statku UFO, czyli do „obcego”. W zasadzie brakuje tu refleksji, że „obcy” to byt natury duchowej, który może być demonem – wskazuje Maria Patynowskaw tekście „Jak pokonać UFO imieniem Jezusa”.

 

Duchowa natura zjawiska UFO jest ważniejsza od samego UFO. Wrogie zachowanie wobec ludzi odsłania demoniczną naturę tych bytów. Stosują one przymus i przemoc, wpływają na umysł oraz wolę poprzez przemoc fizyczną lub telepatię. Ich zachowania są często amoralne i zbrodnicze, a więc wyraźnie złe. Znane są niezliczone historie, które sugerują, że obce istoty porywały ludzi. Istnieje też bogata literatura poświęcona tajemniczym zniknięciom, a nawet bezpośrednim atakom na ludzi, które nierzadko kończyły się zabójstwem – zaznacza ks. dr hab. Aleksander Posacki w artykule „Od oszustwa do mistycznego światła. Próby wyjaśnienia zjawiska UFO”.

 

Ponadto w numerze m.in. o cywilizacji miłości, kolejnym aresztowaniu kanadyjskiej działaczki antyaborcyjnej Mary Wagner, a także o tym, jak skutecznie modlić się w trudnościach.

 
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo