facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Egzorcysta nr 44

Egzorcysta nr 44

cena: 9,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Skutkiem nieumiarkowanego przyswajania dóbr jest krótkotrwała radość i chęć jeszcze większego posiadania. I ta spirala nie ma końca – wskazuje Artur Winiarczyk, redaktor naczelny „Miesięcznika Egzorcysta”, we wprowadzeniu do kwietniowego numeru.

 

W moim życiu ciągle pojawiały się kłamstwa. Na studiach urosły one do niewyobrażalnych ilości. Rodzice w ogóle nie zdawali sobie sprawy z tego, co robię. Okłamywałem również moją dziewczynę. Nie okazywałem jej szacunku, traktowałem ją przedmiotowo – wyznaje w swoim świadectwie Mateusz.

 

W kwietniowym numerze można także przeczytać wywiad z Marią Vadią, ewangelizatorką zaangażowaną w katolickiej Odnowie Charyzmatycznej w archidiecezji Miami. Maria podkreśla: Widziałam wiele cudów, jakie zdarzały się podczas oddawania Bogu chwały. Bóg w nadprzyrodzony sposób dotykał ludzi, którzy natychmiast byli uzdrawiani. (…) Takie rzeczy widzieliśmy także w Polsce. Pewnego razu mieliśmy szkołę proroczą. Za każdym razem, gdy Bóg przychodził w chwale i uwielbieniu, wiele osób było uzdrawianych. Wiem o co najmniej 7 przypadkach uzdrowień z raka. Lekarze przesyłali nawet listy, w których podkreślali niewytłumaczalny z medycznego punktu widzenia charakter tych uzdrowień.

 

Ponadto w numerze m.in. o bł. Konstancji, Aubrey Gates, która żyła 49 minut, Wilnie – mieście miłosierdzia, a także o tym, że fizyka kwantowa nie uzasadnia homeopatii.

 
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo