facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Geneza Islamu i osoba Mahometa cz. I i cz. II

Geneza Islamu i osoba Mahometa cz. I i cz. II

cena: 62,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Skazana na zniszczenia książka demaskująca prawdziwe korzenie i oblicze islamu. Podejmowane przez Wydawnictwo Antyk prace nad wydaniem tego tekstu trwały kilka lat.

 

Jak pisze Wydawca, "nakład tej książki był po Soborze Watykańskim II... niszczony przez "katolickie" instytucje.  Na szczęście odnaleźliśmy ślad istnienia ocalałego oryginału w języku francuskim w jednym z krajów arabskich, do którego zostały ewakuowane zbiory biblioteczne z Bejrutu, po tym jak "międzynarodówka miłująca pokój" postanowiła, pod różnego rodzaju pozorami, dokonać masakry chrześcijan w Libanie. Biblioteka, posiadająca 1 egz. tego dzieła, prawdopodobnie sama nie zdawała sobie sprawy z wagi i wymowy "białego kruka". Plany operacji, związanej z niebezpiecznym kopiowaniem w kraju arabskim oryginału książki, przerwała na szczęście wiadomość o tym, że inny (prawdopodobnie drugi i ostatni) egzemplarz książki znajduje się w jednym z krajow europejskich. Udostępniono nam go tylko na moment i to dzięki fortelowi, którego nie powstydziłby się Zagłoba".

 

 

Osiemset stronicowe dzieło pewnego mnicha, który je opracował i wydał drukiem pod pseudonimem Abd Oul-Masih Al-Ghalawiry (L’eclosion de l’Islam et la personne de Mohammed, dwa tomy, Maison Carre, Algier), zostało w całości spalone z rozkazu przełożonych tegoż zgromadzenia i zachowało się tylko kilka egzemplarzy. A druga praca tegoż autora, ale wydana po kryjomu i pod innym pseudonimem, a mianowicie: Sadeo Khairouddin, Les Miracles, Beyrouth, 1972, także została spalona z rozkazu przełożonych zakonnych, ale autor uratował rękopisy i zdołał je wydać ponownie. Oba te dzieła wystarczają, aby położyć kres mitowi jakoby Mahomet miewał objawienia. Koran jest mieszanka rożnych starych tradycji religijnych Wschodu i Starego Testamentu, a wiec judaizmu i mozaizmu, a dostosowana do mentalności i życzeń Arabów i tak zredagowany, aby jednocześnie usposobić Arabów przeciwko wierze chrześcijańskiej

 

Ks. Michał Poradowski

 

 
 
INFORMACJE DODATKOWE
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Antyk
 
Rok wydania:
2012
 
Ilość stron:
łącznie 420
 
Oprawa:
miękka
 
ISBN:
978-83-47809-27-4
 
Numer wydania:
I
 
 
TAGI:   #islam  
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo