facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Mój niedzielny mszalik ks. Józef Stedman

Mój niedzielny mszalik

cena: 69,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Reprint Mojego Mszalika Niedzielnego z 1940 roku wydany dla Polonii amerykańskiej przez ks. Józefa Stedmana może stać się nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy pragnęliby świadomie uczestniczyć w Mszy Świętej Wszechczasów.

 

Mszalik został ułożony tak, że nawet pierwszy raz uczestnicząc w tradycyjnej Mszy Świętej, korzystający nie będzie miał problemu ze zrozumieniem tego, co "dzieje się" przy ołtarzu.

 

Mój Niedzielny Mszalik to również koniec wymówek dla tych, którzy mówią, że chcieliby chodzić na Mszę łacińską, ale nic z niej nie rozumieją, gubią się w niej, itd. Ks. Stedman zaprasza do sięgnięcia po ten Mszalik, aby każdy mógł przekonać się, że Msza Święta Wszechczasów jest tak naprawdę dla każdego z nas.

 


 

 Książka została wydana w pięknej, skórzanej oprawie ze złoceniami. Została także powiększona, dzięki czemu korzystanie z niej jest łatwiejsze. Język i formę mszaliku pozostawiono w oryginalnej wersji, a jedyną dodatkową zmianą jest wstawienie nowej tabeli świąt ruchomych, która sięga aż do 2043 roku.

 

 Numerki porządkowe pomagają w lepszym zorientowaniu się w częściach zmiennych Mszy a spełniające funkcje zakładek wstążki nie pozwolą nam się pomylić. Na początku książki zamieszczona jest szczegółowa instrukcja w jaki sposób korzystać z mszalika.

 

 Czcionka jest wyraźna i nie sprawia problemów z czytaniem. Ważniejsze części tekstu i nagłówki są w kolorze czerwonym, co dobrze komponuje się z szatą graficzną mszalika. Ilustracje, zachowane w czarno-czerwonej kolorystyce pełnią zarówno funkcje objaśniające jak i estetyczne.

 

 Oprócz tekstów Mszy św. w książce znajdziemy również wiele innych modlitw, między innymi: tajemnice Różańca, Drogę Krzyżową, nowenny do św. Józefa czy Najświętszej Krwi Chrystusa, rachunek sumienia i wiele innych. Mszalik posłużyć nam może za doskonały modlitewnik.

 "Świat mógłby istnieć bez słońca, ale nie bez Mszy świętej" mówił św. Ojciec Pio.

 
 
INFORMACJE DODATKOWE
Wydawnictwo:
Prohibita
 
Rok wydania:
2018
 
Ilość stron:
352
 
Oprawa:
Skórzana, twarda
 
Wymiary:
100 x 140 mm
 
Autor:
Ks. Józef Stedman
 
 
TAGI:   #modlitwa  
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Różańce
Krzyże
Figurki
Medaliki i krzyżyki
Brelok "Nie wstydzę się Jezusa"
Ryngrafy
Świece
Kropielniczki
Stowarzyszenie Kultury
Chrześcijańskiej im. Ks.
Piotra Skargi 2017
logo