Księgarnia Polonia Christiana
zakończyła działalność.Dziękujemy że byliście z nami!

facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 
Polonia Christiana 2018

Pakiet "Polonia Christiana" 2018

cena: 35,00 zł
dostępna ilość:
stan
 
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Przygotowaliśmy specjalny pakiet 6 wydań magazynu Polonia Christiana z 2018 roku - w bardzo atakcyjnej cenie! Każdy numer naszego czasopisma to ponadczasowe dossier, artykuły, wywiady i komentarze; to 96 stron niezależnej, prawicowej publicystyki!


Temat 65. wydania to... homoherezja! „Często prawdziwe i ohydne grzechy duchownych są przez wrogów Kościoła multiplikowane i rozszerzane do niebotycznych rozmiarów, co ma zohydzić w oczach opinii publicznej cały Kościół. To właśnie widzimy w przypadku takich zjawisk jak promocja filmu Kler i temu podobnych ataków. Dla takich antyklerykałów owe grzechy i zgorszenia duchowieństwa stają się w rzeczywistości rodzajem anestezji własnych sumień, które ciągle jeszcze dręczą wyrzuty w zetknięciu z nauczaniem Kościoła zazwyczaj w kwestiach moralnych” – pisze Sławomir Skiba. Przypominamy ponadczasową naukę świętego Piotra Damianiego, wskazując na poważne konsekwencje, jakie niesie ze sobą samo istnienie homoseksualnych grup wpływu w Kościele. Piotr Deorre pisze o tym, do czego potrzebna jest nam niepodlłegłość, Paweł Chmielewski o niemieckich problemach z islamem, a Michał Wałach demaskuje mit Wielkiej Lechii.

 

Na co Polakom niepodległość? Czemu służyć powinno nasze niepodległe państwo? Odpowiedzi udziela Jerzy Wolak, Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel. Paweł Lisicki w rozmowie z dwumiesięcznikiem tłumaczy, jak przeciwdziałać antypolskiej propagandzie, a Mateusz Ziomber zastanawia się, co robić aby zachować naszą niepodległość na kolejnych 100 lat. W numerze także o tym, co oznacza kościelna "zmiana paradygmatu"; Andrzej Pilipiuk pisze o luce w polskiej pamięci, ks. Guy Pages mówi o islamie we Francji i konwertytach z islamu na katolicyzm. Tomasz Cukiernik analizuje lewicową wolność słowa, a biskup Atanazy Schneider przypomina, że Kościół musi być "walczący"!

 

 Miej odwagę, wierz!” – tak brzmi temat główny 63.  wydania magazynu „Polonia Christiana”. To sprawa poważna, wręcz kluczowa w aktualnej sytuacji Kościoła, który nazbyt często wybiera kapitulanckie milczenie. A strategia milczenia prowadzi do klęski – zapewnia profesor Roberto de Mattei. Przecież sam Jezus nakazuje postawę odwagi: „Miejcie odwagę: jam zwyciężył świat” (J 16, 33). Bez odwagi nie ma udziału w zwycięstwie – dopowiada Jose Antonio Ureta.

 

Rewolucja, której przejawem stał się "spontaniczny" bunt młodzieży studenckiej w roku 1968, miała zadać decydujący cios zachodniej Europie.  Czy wydarzenia i postulaty sprzed pięćdziesięciu lat są już jedynie historią? To temat numeru 62. wydania naszego czasopisma.  Czy proces rewolucyjny konsekwentnie trawiący naszą cywilizację mógł ominąć sferę kulinarną? Żadną miarą! Mamy dziś rewolucję na talerzu – z całym jej (nie)smakiem. I taki właśnie temat – Rewolucja na talerzu – proponuje 61. wydanie magazynu „Polonia Christiana”. Autorzy tekstów biją na alarm – wspaniała, tradycyjna europejska sfera kulinarna ginie. Ale jeszcze czas ją ratować!

 

Na rok 2018 przypada niechlubna rocznica pięćdziesięciolecia ostatniego wielkiego paroksyzmu Rewolucji – do tego stopnia istotnego, że Plinio Corrêa de Oliveira, nie zawahał się umieścić go pośród kamieni milowych procesu rewolucyjnego, obdarzając znamienną nazwą Czwartej Rewolucji. Chodzi oczywiście o rewolucję kulturalną i obyczajową roku 1968 – fundament zamieszania społecznego skutecznie rozkładającego dzisiejszy świat.

 


 

W skałd pakietu wchodzą następujące egzemplarze:


Polonia Christiana nr 65 - Ona zniszczy homoherezję

 

Polonia Christiana nr 64 - Dlaczego Niepodległa? 

 

Polonia Christiana nr 63 - Miej odwagę, wierz! 

 

Polonia Christiana nr 62 - Dzieci rewolucji

 

Polonia Christiana nr 61 - Robak na talerzu

 

Polonia Christiana nr 60 - Ofiary Amora i Leticji

  
 
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Stowarzyszenie „POLONIA CHRISTIANA” 2024
logo