Księgarnia Polonia Christiana
zakończyła działalność.Dziękujemy że byliście z nami!

facebook
 
REGULAMIN  |  O NAS  |  KONTAKT  |  ZAREJESTRUJ | ZALOGUJ
 
 

Guido Vignelli

Urodzony w 1954 roku w Rzymie. Zajmuje się etyką, filozofią polityczną i doktryną społeczną Kościoła. Był jednym z założycieli rzymskiego Centrum Kulturalnego "Lepanto" a także stowarzyszenia "Rodzina Jutra"; w 2004 roku miał swój udział w założeniu włoskiego magazynu "Radici Cristiane" (Korzenie chrześcijańskie). Prowadził projekt SOS Dzieci, który organizuje kampanie informacyjne i prowadzi protesty przeciwko szkodom, jakie wyrządzają mass-media formacji psychologicznej, moralnej i religijnej dzieci. Jest autorem wielu publikacji, felietonów i książek. Kilka z nich zostało przetłumaczonych na język polski: "Rewolucja duszpasterska", "Święty Franciszek odkłamany", "W Nim złożyć wszelką nadzieję".
 

 
Książki Autora
Guido Vignelli
Trafna diagnoza kondycji współczesnego Kościoła w oparciu o ustalenia ostatnich synodów.
cena: 20,00 zł
 
 
 
 
Guido Vignelli
Kim naprawdę był Franciszek? Czy przypisywanie mu cukierkowej świętości jest uzasadnione? A może ten młodzieniec, którego podziwiamy na obrazach Caravaggia i freskach Giotta niekoniecznie był łagodny i spolegliwy?
cena: 25,00 zł
 
 
 
 
Guido Vignelli
Papieże twierdzą, że kult Najświętszego Serca Jezusa jest najpełniejszym wyznaniem religii chrześcijańskiej.
cena: 15,00 zł
 
 
 
 
 

Publikacje w magazynie "Polonia Christiana"
Czy wydarzenia i postulaty związane z rewolucyjnymi przewrotami sprzed lat są dla nas jedynie historią? Najnowszy numer magazynu "Polonia Christiana" już w sprzedaży!
cena: 6,00 zł
 
 
 
 
Jakie szanse i zagrożenia stoją przed Kościołem w Polsce? Jaką rolę w historii Kościoła Powszechnego odegrać mogą Polacy? Na te i inne pytania odpowiadają eksperci i publicyści magazynu „Polonia Christiana”. Ponadto w numerze: Ukraina między Wschodem a Zachodem, masoneria czyli wróg w masce, nieekologiczna ekoenergia oraz o tym, jak bronić się przed depresją.
cena: 6,00 zł
 
 
 
 
57. numer magazynu „Polonia Christiana” ukazuje się w czasie, gdy niektórzy z nas cieszą się już z wakacyjnego odpoczynku. Nawet jeśli nie zaplanowaliśmy egzotycznych wojaży to jednak radość przysparza nam nawet ta myśl, że w lipcu i sierpniu możemy odpocząć… jak prawdziwi katolicy.
cena: 6,00 zł
 
 
 
 
W najnowszym numerze "Polonii Christiana" m. in. o telewizji. Jaki wpływ na nas wywiera? Rozwija nas czy raczej zabija samodzielne myślenie?
cena: 6,00 zł
 
 
 
 
 
 


Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności Księgarni Kontrrewolucji
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 
TWOJE KONTO
NOWOŚCI WYDAWNICZE
DEWOCJONALIA
INFORMACJE
COPYRIGHT BY
 
Stowarzyszenie „POLONIA CHRISTIANA” 2024
logo